Vaikų vasaros užimtumo ir poilsio projektas ,,Kartu – smagu-2!” Pirmoji – antroji diena

Birželio 25–28 dienomis Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla vykdė Vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programos projektą ,,Kartu – smagu!“. Projekto tikslas – aktyviai, prasmingai ir įdomiai leisti laisvalaikį, ugdant vaikų pažinimo, socialines, bendravimo kompetencijas per įvairius užsiėmimus.

Birželio 25–26 dienomis 5–9 klasių mokiniai keliavo po Klaipėdą, Palangą, Šventąją. Vaikai lankėsi Lietuvos pajūryje, lydimi direktorės Jolantos Grinkienės ir mokytojos Gretos Jankuvienės. Aplankė Lietuvos jūrų muziejų, kur iš arčiau pažino jūroje gyvenančius gyvūnus – moliuskus, vėžiagyvius, jūrų paukščius, žuvis ir žinduolius. Taip pat mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Priimk jūros iššūkį!“, kur užsiėmimo metu vaikai trumpam tapo jūrininkais, šifravo užkoduotas žinutes, rišo jūrinius mazgus, išmoko apsirengti gelbėjimosi liemenes.

Aplankę įžymiąsias pajūrio vietas, po karštos ir turiningos dienos vaikai išmėgino maudynių malonumus Baltijos jūroje. Sekančią kelionės dieną mokiniai aktyviai leido laisvalaikį pramogų parke ,,Malūnų kaimas“.

Po įdomių veiklų antros dienos vakare visi laimingi ir kupini gerų įspūdžių grįžo namo.

Projekto koordinatorė Greta Jankuvienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.