Respublikinė metodinė – praktinė konferencija „Žaidimai kviečia, moko, augina“

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės „Drugeliai“ ugdytiniai jau du metus dalyvauja respublikiniame ilgalaikiame prevenciniame projekte „Žaidimai moko“, kurio tikslas specialiųjų užduočių ir žaidimų pagalba lavinti erdvės, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius. Šio projekto iniciatorė ir koordinatorė-specialioji pedagogė Gilija Gajauskienė ir Kelmės  rajono pedagoginė psichologinė tarnyba balandžio 5 dieną surengė respublikinę metodinę- praktinę konferenciją „Žaidimai kviečia, moko, augina“ šio projekto vykdytojams. Konferencijos plenarinio posėdžio metu buvo kalbama apie vaikų kompetencijų ugdymą per įvairias veiklas. Vyko praktinės veiklos keturiose erdvėse. Mes dalyvavome sporto ir dailės erdvėse ir atlikome praktines užduotis. Buvo parengta 30 stendinių pranešimų.  Parengėme ir pristatėme stendinį pranešimą „Veiklos, ugdančios taisyklingą prielinksnių vartojimą“.  Stende atsispindėjo priešmokyklinukų  įvairios veiklos, situacijos, skatinančios taisyklingą prielinksnių vartojimą. Ši konferencija leido suprasti, kad žaidimas visada turi prasmę, bet ne visada tą, kuri matosi išorėje.

Auklėtojos Irma Arnašienė ir Roma Gurevičienė

1 atsakymas