Šventė „Vaikų Velykėlės“

DSCF0516

Balandžio 25 d. Tiltagalių skyriuje vyko šventė „Vaikų Velykėlės“. Šventėje dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai bei 1-4 klasių mokiniai.Nuo pat ryto mokykloje šurmuliavo šventinė nuotaika. Mažiausieji dalyviai daug džiaugsmo patyrė kartu su šventės personažais šokdami ratelius, dainuodami nuotaikingas daineles, deklamuodami eilėraščius. Puikus saulėtas oras visus šventės dalyvius išviliojo į kiemą. O ten jų laukė Didysis margučio muliažas, kurio aukštis – du metrai, o plotis – vienas metras. Susirinkusiesiems reikėjo kuo gražiau jį papuošti , išmarginti. Į šią veiklą aktyviai įsijungė visi vaikai. Netrukus Didysis margutis buvo dekoruotas iškirptomis aplikacijomis. Smagu, kad visi dalyviai noriai ir smagiai įsijungė į Naisių vasaros organizuojamą ir jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“konkursą.

Šventės metu vyko ne tik margučių ridenimo varžybos, bet buvo renkami gražiausi ir stipriausi margučiai, žaidžiami įvairūs velykiniai žaidimai.

„Vaikų velykėlės“ – linksma pavasario šventė, kurios metu kiekvienas šventės dalyvis patyrė daug teigiamų ir džiaugsmingų emocijų,linksmai praleido laiką, praplėtė bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus bei iš konkurso organizatorių gavo dovaną- Naisių vasaros teatro muzikinio spektaklio vaikams, tėvams ir jų draugams „Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“ DVD diską.

Pradinių klasių mokytoja

Nida Stakienė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA DSCF0652 DSCF0544  DSCF0500 DSCF0489