Skautų žygis

Viena reikšmingiausių švenčių Lietuvai yra Kovo 11-oji. Šventės išvakarėse vyko Kovo 11-osios bėgimas, skirtas 27-osioms Lietuvos nepriklausomybės metinėms paminėti. Bėgimą organizavo Karaliaus Mindaugo husarų batalionas.

Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos skautai priklauso Panevėžio krašto Nevėžio tuntui kartu su „Žemynos“, Birutės, Austėjos, J.Zikaro ir J. Tumo-Vaižganto draugovių skautais. Skautai bėgo 400 m trasa aplink Laisvės aikštę, rankose nešdami Lietuvos trispalvę. Po bėgimo visi žygiavo į Panevėžio gyvūnų globos namus Kaimiškyje.

Tai jau antroji tokia akcija, kuomet skautai padeda tvarkyti benamių  kačių ir šunų narvus, pamaitina gyvūnus, pavedžioja.

Skautų neformaliojo vaikų švietimo būrelio vadovė Evelina Jackevičienė