Sausio 13-oji mokykloje

Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje ir mokyklos Tiltagalių skyriuje paminėti Sausio 13-osios  įvykiai.

7–9 klasių mokiniai suorganizavo akcijas „Atmintis gyva, nes liudija…“ ir „Neužmirštuolė“: uždegė languose žvakeles, prie krūtinės visiems prisegė neužmirštuolės žiedelius, taip pagerbdami žuvusius už Lietuvos laisvę. Pirmos pamokos pradžioje visi mokytojai kalbėjosi su mokiniais apie tragiškus Sausio 13-osios nakties įvykius.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių pedagogės bei pradinių klasių  mokytojos Tiltagalių skyriuje uždegė žvakutes bei papasakojo vaikams šios akcijos prasmę.

Diana Skukauskienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui