Rudenėlio šventė „Šeimos receptai“

Spalio pabaigoje rudenėjančiu taku nuotaikinga Rudenėlio šventė atkeliavo į Tiltagalių mokyklą. Šiai tradicinei šventei mokiniai ruošėsi dvi savaites. Jie turėjo atlikti užduotį – sudaryti šeimos patiekalų receptų knygą. Džiugu, kad nė vienas neliko abejingas ir aktyviai įsijungė į knygos kūrimą. Tarėsi su savo šeimos nariais, rinko mėgstamiausią patiekalą,  užrašė jo receptą ir iliustravo. Šventės metu vyko knygos „Šeimų receptai“ pristatymas, o jos sudarytojai buvo apdovanoti. Visi šventės dalyviai buvo pakviesti į rudens gėrybių puotą. Ant stalų puikavosi įvairūs vaisiai, kvepėjo pyragai, akį džiugino spalvingos mišrainės. Mamytės mielai sutiko atskleisti jų receptų paslaptis. Vaikai su džiaugsmu dalijosi savo žiniomis apie rudens gėrybes, vitaminus, kurių gausu jose. Norintieji išbandė sulčiaspaudę – vaikai patys spaudė ir gėrė šviežias obuolių sultis. Šventėje skambėjo dainos, buvo menamos mįslės,  ratelyje sukosi morkytės, agurkėliai, kopūstai, pupelės… Smagu, kad šventėje dalyvavo ne tik mokiniai, mokytojos, bet ir „Drugelių“ grupės vaikučiai, tėveliai, seneliai. Aktyviausioms mamytėms buvo įteiktos padėkos.

Nuoširdus ačiū visiems tėveliams, kurie ne tik padėjo ruoštis šventei, bet ir aktyviai joje dalyvavo. Dėkui už draugišką, šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą.

Pradinių klasių mokytoja Nida Stakienė