Projektas „Aš galiu“

P1070062Projektas „Aš galiu“ buvo vykdomas Panevėžio rajono Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje. Jis skirtas 5–9 klasių mokiniams, kurie yra įvairių gebėjimų ir iš skirtingų socialinių šeimų. Buvo siekiama per įvairiapusę meninę, kultūrinę – pažintinę ir sportinę veiklą skatinti skirtingų gebėjimų ir socialinės padėties mokinių tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą vasaros atostogų metu.

Pirmoji diena – meninė diena. Mokiniai bendraudami ir bendradarbiaudami kūrė stovyklos atributiką. Sporto dieną mokiniai ugdėsi sveikos gyvensenos įgūdžius, mokėsi spręsti konfliktines situacijas. Turiningai praėjo pažintinė–kūrybinė diena Anykščiuose. Mokiniai klaidžiojo Labirintų parke, norintieji galėjo šaudyti iš lanko, pasikėlę į Anykščių bažnyčios apžvalgos bokštą stebėjo miesto panoramą, važinėjosi vasaros rogučių trasa, maudėsi Rubikių

ežere. Stovyklos metu mokiniai diskutavo apie alkoholio, tabako žalą organizmui, parengė skaidres.

Įvairiapusė veikla, vasaros stovyklos „Aš galiu“ metu, sudarė galimybes saugiai, kūrybiškai leisti laisvalaikį, plėsti akiratį ir ugdyti mokinių gebėjimą komunikuoti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Skukauskienė

P1070057  P1070054 P1070052 P1070050 P1070047