Pilietinė iniciatyva „Ilgesio pieva“

Picture 065

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos mokiniai mokslo metus baigė minėdami Gedulo ir vilties dieną, prisimindami masinių trėmimų į Sibirą pradžią, pagerbė tremtį ir lagerių vargus patyrusius žmones.

Diena prasidėjo filmo „Ledo žmonės“ stebėjimu ir aptarimu. Mokiniai gamino pilietinės iniciatyvos simbolius – Lietuvos pievų gėles ir susmaigstė jas į pievą šalia mokyklos. Mokyklos pievoje pasodinus „ilgesio pievą“ visų veidus nutvieskė šypsena, o mus supanti aplinka pražydo gėlių žiedais.

Besibaigiant pamokoms mokyklos devintokai kartu su mokyklos bendruomene nuleido Lietuvos vėliavą – taip simboliškai užbaigdami dar vienerius mokslo metus ir pasitikdami vasaros atostogas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Skukauskienė