Pilietinė akcija „ Atmintis gyva, nes liudija“

Mūsų mokyklos bendruomenė sausio 13-ą dieną – Laisvės gynėjų dieną – paminėjo visuotine pilietine akcija „ Atmintis gyva, nes liudija“. Tą dieną klasių bei koridorių languose 8.00 val. suplazdėjo žvakių liepsnelės. Dešimčiai minučių buvo užgesinta šviesa. Pirmoji pamoka prasidėjo pagarbos bei atminimo žvakelių uždegimu. Auksė Pečiulytė perskaitė eiles, kurios priminė  sausio 13-osios kruvinus įvykius. Tylos minute buvo pagerbti žuvusieji už Lietuvos Laisvę. Mokiniai stebėjo filmuotą medžiagą apie to meto įvykius, dalijosi girdėtais prisiminimais. Muzikos mokytoja kartu su mažaisiais Lietuvos piliečiais padainavo dainą „Žemėj Lietuvos“, kuri skambėjo prieš dvidešimt vienerius metus prie Televizijos bokšto bei Parlamento rūmų.
Ši akcija padeda puoselėti vaikų patriotiškumą, skatina domėtis Tėvynės istorine praeitimi.
Pradinių klasių mokytoja Nida Stakienė