Per pievas ir miškus ruduo keliauja pas vaikus

parodaKarsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus ugdytiniai spalio 23d. rinkosi į mokyklą kaip ir kiekvieną dieną. Tačiau tądien jų nuotaika buvo ypatingai gera, nes grupėje vyko Rudenėlio šventė.

Vaikai kartu su tėveliais pagamino gausybę originalių darbelių iš rudens gėrybių ir gamtinės medžiagos. Ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikučiai pasipuošė karūnomis iš daržovių ir vaisių, dainavo daineles, šoko, žaidė auklėtojų paruoštus žaidimus: „sodino ir rinko bulves“, minė mįsles, skaičiavo kaštonus, morkas, rūšiavo lapus…

Nors Rudenėlis jau atsisveikina su mumis, bet jis ir vėl sugrįš su savo gėrybėmis kitąmet.

Auklėtoja Jūratė Margenienė

šventės akimirkos