Pavasario linksmybės

P1060415Kovo 4 d. 1–10 klasių mokiniai susirinko prie Karsakiškio bendruomenės kultūros namų į šventę „Pavasario linksmybės“. Čia medžius žadinti ir paukščius sveikinti juos sukvietė kultūros namų direktorė Violeta Lukšienė. Mokiniai pasipuošė karūnomis su paukščiais. Visus linksmino muzikos mokytoja Sigita Kamantavičienė. Mokiniai dainavo, šoko, žaidė žaidimus, sakė patarles apie paukščius. Vyresniųjų klasių mokiniai kėlė inkilus. Visi džiaugėmės dovanėlėmis, vaišinomės karšta arbata ir valgėme pyragą.

Išsiskirstėme į namus, tvirtai tikėdami, kad po kurio laiko iškeltuose inkiluose atsiras nauji gyventojai, kurie savo čiulbėjimu pavasarį džiugins visų širdis.

Diana Skukauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

P1060462 P1060478