Netradicinės veiklos diena mokykloje

Rugsėjo 30 dienos rytą  mokiniai į mokyklą rinkosi puikiai nusiteikę. Prevencinė diena. Tai reiškia, kad bus mokomasi kitaip.

Darbui su mokiniais atvažiavo Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos projekto „Piliečio žadintuvas“ atstovai bei Panevėžio rajono Pedagoginės psichologinės tarnybos (PPT) socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė. Svarstydami įvairius jaunimui kylančius klausimus, įsigilindami į kito žmogaus problemas, ieškojo įvairių sprendimų.

Mokytojai gilino žinias psichologijos srityje. PPT psichologė Liudmila Nikolajeva jiems vedė savižudybių prevencijos seminarą.

Jolanta Grinkienė, direktorė