Mūsų žalioji palangė ,,Žydintys batukai“

nuotrauka konkursuiKas kiek paauga per metus? Zuikutis net penkis kartus! Ir vaikučiai auga šitaip greit, nespėji pamatyt, kaip skuba pasikeist!

Dirbdama su mažaisiais, pastebėjau, kad jie labai greitai turi atsisveikinti su savo pamėgtais batukais ir visam laikui palikti numylėtinius liūdėti spintoje, nes tiesiog juos išauga.

Žiūrėdama į vaikus ir žydintį pavasarį pagalvojau: ,,O kodėl pavasarį negali žydėti batukai?” Pasiūliau vaikams į grupę atsinešti savo išaugtą, tačiau vis dar brangų batuką ir pažadėjau, jog kitą dieną jų lauks labai smagi ir netikėta veikla.

Į savo atsineštą batuką kiekvienas vaikas pasodino po gėlytę. Ir taip ant palangės ,,pražydo” net 12 ryškiaspalvių batukų. Visi stebėjosi ir džiaugėsi, kad dabar jų batukams nebereikės tūnoti spintoje. Vaikai laistė gėlytes, jomis rūpinosi ir smalsiai apžiūrinėjo.

Nufotografavome savo grupės ,,žydinčią“ palangę ir nuotrauką išsiuntėme į respublikinį ekologinį konkursą ,,Mano žalioji palangė“, kurio tikslas skatinti ir propoguoti ,,žaliųjų namų“ idėjas, įtraukiant į praktinę veiklą ikimokyklinukus, mokinius ir suaugusiuosius.

Mažieji gegužės pirmąjį sekmadienį žydinčiais darbeliais nustebino ir nudžiugino savo mamytes, nes nėra gražesnės dovanos mamytei, nei paties vaikučio padaryta dovana!

Roma Gurevičienė,

grupės auklėtoja