Mankšta vandenyje ir plaukimo pamokos

Vykdydami projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis-4“ veiklas, mūsų mokyklos 5–8 klasių mokiniai lapkričio ir gruodžio mėnesiais dalyvavo plaukimo pamokose ir mankštoje vandenyje. Užsiėmimai vyko Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro baseine. Juos vedė plaukimo trenerė Jūratė Klimavičienė.

Užsiėmimų vandenyje tikslas – mokinių sveikatos stiprinimas, fizinio aktyvumo skatinimas. Vaikai mokėsi saugiai elgtis vandenyje, atlikti mankštos pratimus, stiprinančius visus kūno raumenis. Dauguma mokinių išmoko taisyklingai plaukti, nardyti, gerino savo plaukimo įgūdžius. Taip pat vaikai mokėsi plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje, keisti kūno padėtį.

Mokiniai nekantriai laukdavo tų dienų, kai vykdavome į baseiną. Mokiniai taip pat sustiprino savo plaukimo įgūdžius, sutvirtino kūno raumenis, pasisėmė teigiamų emocijų.

Smagūs užsiėmimai baseine vaikams suteikia žvalumo, grūdina organizmą ir stiprina imunitetą. Vanduo žmogų veikia ir psichologiškai – ramina, leidžia atsipalaiduoti.

Už smagius ir visapusiškai naudingus užsiėmimus vandenyje esame dėkingi puikiai trenerei Jūratei.

Projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis-4“ koordinatorė Greta Jankuvienė