Laisvės gynėjų diena

Mokyklos bendruomenė paminėjo Laisvės gynėjų dieną surengę pilietinę iniciatyvą „Atmintis gyva, nes liudija“ bei akciją „Neužmirštuolė“.

Iniciatyvos simbolis – žvakės, simbolizuojančios gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę buvo įžiebtos ne tik languose, bet ir mokyklos koridoriuje. Mokykla sušilo nuo mokytojos Sandros Pribušauskienės kartu su mokiniais pastatyto židinio ir nuo jį papuošusių mokytojos Reginos Ogorodnikovos mokinių pagamintų angelų.

Pagerbdami atidavusiusių gyvybę už nepriklausomą valstybę, už geresnį pasaulį visi įsisegėme neužmirštuolių žiedus.

Ir Tiltagalių skyriaus pradinių klasių mokiniai, ir Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos mokiniai  susimąstę stebėjo dokumentinius filmus apie įsimintinus Sausio 13-osios įvykius. Mokytoja Nida Stakienė trumpai papasakojo žuvusiųjų biografijas pradinukams.     Jautriai nuskambėjo mokytojos Juditos Saltonienės perskaitytas Vytauto Landsbergio mitas  „Sausio sniegenos“.

Laisvės gynėjai nėra užmiršti.

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Diana Skukauskienė