Karjeros diena „Renkuosi profesiją“

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai gegužės 18 d. vyko į Panevėžio apskrities kraštotyros muziejų sužinoti, kokia Lietuvos Nepriklausomybės Akto dingimo istorija, kodėl mūsų vėliava trispalvė, koks valstybingumo simbolis seniausias. Atliko istorines bei detektyvines užduotis naujoje edukacinėje programoje „Vienu balsu“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Paminėjo Lietuvos jubiliejų linksmai, išradingai ir skaniai. Programos pabaigoje kiekvienas saldų meduolį papuošė Vyčio ženklu, o paskui mėgavosi skanumynu. Susipažino su muziejininko ir edukatoriaus profesijomis.

Panevėžio apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje susipažino su gaisrininko, naro, valstybės tarnautojo profesijomis.

Mokykloje refleksijos lapuose kiekviena klasė pristatė su kokių profesijų žmonėmis susitiko tą dieną, kas patiko, buvo įdomu, ką sužinojo, kas nepatiko.

Nijolė Mogilovienė

Nuotraukos Juditos Saltonienės