Išvyka į Anykščius

20161028_110345 Turiningai Projektinė diena prabėgo Karsakiškio Strazdelio  mokyklos 5–10 klasių mokiniams. Mokiniai dalyvauja socializacijos programos projekte „Kur bėga Šešupė, kur Nemunas teka“. Viena projekto diena buvo skirta kelionei į Anykščius. Mokiniai, lydimi klasių vadovų, lankėsi A. Vienuolio–Žukausko memorialiniame muziejuje. Čia klausėsi gidės pasakojimo apie A. Baranauską bei jo brolio Jono anūką rašytoją Antaną Žukauską–Vienuolį. Aplankė eksponuojamą unikalią tautodailininko Stanislovo Petraškos (1935–2009) akmens tapybos parodą. Daug įspūdžių paliko Siauruko muziejus.  Išvyką užbaigė pasivaikščiojimas  medžių Lajų taku.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Skukauskienė

20161028_104545