Geltonas mokyklinis autobusas – Karsakiškio Strazdelio pagrindinei mokyklai

„Geltonas. Naujas. Blizgantis. Kvepiantis…“ .

Tokių komplimentų iš mokinių  lūpų sulaukė naujas mokyklinis autobusas, kurį Vilniaus Katedros aikštėje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė ir mūsų mokyklai.

Geltonų autobusų mokykloms perdavimo ceremonijoje mokinius, mokytojus, tėvus sveikino LR Prezidentė,  SMM ministrė, Vilniaus arkivyskupas, Vilniaus rajono mokiniai.

Nuo šiol Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos mokinius į mokyklą ir namo bei į varžybas, konkursus, olimpiadas veš du autobusai, todėl mokiniams nereikės labai anksti keltis, bus peržiūrėti ir pakoreguoti pavėžėjimo maršrutai bei grafikai.

Jolanta Grinkienė, direktorė