Edukacinė išvyka į Šiaulius

–        Tai pati įdomiausia ekskursija!

–        Ne, tai pati ,,skaniausia“ ekskursija!

Tokios kalbos netilo visą kelią namo iš edukacinės ekskursijos į Šiaulius.

Jau tampa puikia tradicija geriausiai besimokiusius ir aktyviai dalyvavusius popamokinėje veikloje Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos mokinius apdovanoti pažintine išvyka po šalį. Šiais mokslo metais geriausius išrinkti buvo lengva: mokykloje sukurta mokinių skatinimo ir drausminimo tvarka leido objektyviai sudaryti labiausiai kelionės nusipelniusiųjų sąrašą.

Kelionės į Šiaulius tikslas buvo aplankyti šokolado manufaktūrą ir susipažinti su šokolado atsiradimo ir gamybos istorija, kurią šmaikščiai papasakojo šokolado meistras, vis duodamas paskanauti žaliavos. Žinoma, pati įdomiausia ir linksmiausia dalis – saldainių gamyba. Kiekvienas, apsirėdęs vienkartinėmis prijuostėmis ir kepurėlėmis pasitelkęs išmonę bei rankų miklumą, gamino įvairiausius saldainius, kuriuos, visų džiaugsmui, galėjo parsivežti namo.

Toliau kelionė tęsėsi į Kryžių kalną. Čia daugelis mokinių apsilankė pirmą kartą. Jie buvo nustebę ir susižavėti kryžių gausa ir įvairove.

Daug sužinoję ir pamatę, pavargę, bet linksmi grįžome namo. Visi pasižadėjo dar geriau mokytis ir aktyviai dalyvauti įvairioje veikloje, kad ir kitais mokslo metais galėtų vykti į panašią kelionę.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Grinkienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.