Civilinės saugos funkcinės pratybos

2018 metų balandžio 11 dieną Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje vyko civilinės saugos funkcinės pratybos. Pratybų tema – ,,Evakavimo pratybos Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje“.  Šių pratybų tikslas – įvertinti Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos darbuotojų ir moksleivių veiksmus, vykdant evakuaciją gaisro atveju.

Mokykloje buvo imituota ekstremali situacija – mokyklos pastato antrajame aukšte aptiktas gaisro židinys. Buvo pradėta mokinių ir darbuotojų evakuacija.

Evakavimas vyko organizuotai ir sklandžiai pagal evakuacijos planą. Darbuotojai ir mokiniai drausmingai, be panikos paliko mokyklos patalpas ir susirinko numatytoje vietoje – mokyklos kieme.

Kai pratybų užduotys buvo baigtos, mokiniai ir darbuotojai grįžo į mokyklos pastatą, o stebėtojai, mokyklos administracijos darbuotojai aptarė pratybų eigą bei dalyvių veiksmus. Vykusios pratybos įvertintos gerai.