Antroji stovyklos diena

Antrąją stovyklos dieną, turiningai praleisti laisvalaikio, išvykome į Pasvalio sporto mokyklą. Plaukimo baseine tobulinome plaukimo įgūdžius su plaukimo instruktoriumi, žaidėme vandens žaidimus ir prisiminėme saugaus elgesio vandenyje taisykles.

Pakeliui aplankėme Raubonių parką. Dinozaurų parke susipažinome su dinozaurų įvairove ir priešistorija. Zoo parke vaikai grožėjosi žvėrių karaliumi liūtu, rudosiomis meškomis, meškėnu, lūšimis bei kitais sutiktais gyvūnais ir paukščiais. Sutikti gyvūnai ir pateikta aprašymų lentelė praplėtė mokinių žinias, o istorijos ir lietuvių kalbos žinias pagilino buities muziejuje, kuriame pamatė nemažai senovinių daiktų.
Didžiausios ištvermės ir jėgų reikalavo „Tarzano“ trasos. O užklupęs lietus neišgąsdino vaikų ir jas visas įveikė sėkmingai.
Daug džiaugsmo ir susidomėjimo vaikams kėlė parke esantys atrakcijonai. Visi išbandė save fizinių jėgų reikalaujančiuose vandens kamuoliuose, batutuose ar spalvingose mašinytėse.

Praėjo dar viena linksma ir turininga diena…
Stovyklos vadovė Judita Saltonienė