Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos mokiniai šiais mokslo metais dalyvavo respublikiniame projekte „Laimingas vanduo“. Ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai globojo Marnako upelį, 5–10 klasių mokiniai – šalia mokyklos tekančią Lėvens upę. Mokiniai, vadovaujami geografijos mokytojos Evelinos Jackevičienės, susipažino su Lėvens upės statistiniais duomenimis, vardo kilme, matavo vandens temperatūrą, plotį, tyrė Lėvens upę: augmeniją, gyvūniją, matavo tėkmės greitį, upės dugną. Tuo remiantis buvo sudarytas interaktyvus upės plakatas. Mokiniai rūpinosi upių pakrančių švara. Mokykloje vyko plakatų konkursas „Išsaugokim vandenį“.

Klasių kuratorė Diana Skukauskienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.