rasom

Kas moka žodį – randa kelią

Visur ir visada.

Justinas Marcinkevičius

Vasario 2 dieną Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje ir Tiltagalių skyriuje į klases rinkosi mokiniai, mamos, sesės, mokyklos darbuotojos, kur vyko Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio „Rašom“ konkursas.

Rašom 1(1)Prieš konkursą pakalbėjome apie kalbos svarbą žmogaus gyvenime bei rašto kultūrą.

Visi rašė labai susikaupę, vienu metu buvo girdėti tik plunksnų skrebėjimas ir gilus alsavimas.

Parašę visi pasigrožėjome savo darbais, nusifotografavome atminimui.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiais prizais.

Popietė netruko prabėgti. Aš manau, kad ji davė abipusės naudos: vaikams buvo malonu jausti artimųjų susidomėjimą rašto kultūra, pabūti kartu, pabendrauti, pasivaišinti saldumynais, o artimiesiems vėl trumpam grįžti į jaunystę, atsisėsti į mokyklinį suolą.

Rašom2 Dailyraštis

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Lolita Skumbinienė