„Tyrėjų naktis“ – tavo laikas atradimams!

„Tyrėjų naktis“ yra išskirtinis renginys, kai daugelis Europos mokslo ir tyrimo laboratorijų atveria duris ir pabendrauti su visuomene išeina tie, kurie paprastai dirba už gerai uždarytų durų.

Šiais metais Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje „Tyrėjų nakties“ renginiai vyko pirmą kartą. 9 klasės mokiniai pertraukų metu rodė įdomius fizikos bandymus ir žaidimus.     7-10 klasių mokiniams vyko fizikos eksperimentų pamokos, kurių metu jaunesni mokiniai stebėjo bandymus, o vyresni patys juos demonstravo. Be veiklos neliko ir 5-6 klasių mokiniai. Jie piešė plakatus „Kaip aš įsivaizduoju mokslininką“.

Pasibaigus renginiui mokyklos kieme visi pūtė muilo burbulus.

„Tyrėjų nakties“ dalyviai nutarė, kad įdomiausia tuomet, kai pats gali viską išbandyti, patirti, todėl kitais mokslo metais paruoš dar įvairesnių užduočių.

Lina Seliokienė, fizikos mokytoja