Veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ“

Kovo 19–25 dienomis mokykloje vyko veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ 2018“, kurią inicijavo „Vaikų linija“. Mūsų mokykla įsitraukė į Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos organizuojamas akcijas. Akcijų idėja – likti neabejingiems patyčių problemoms mokyklose, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų, suaugusiųjų santykius, bei keisti visuomenės nuostatas iš palankių patyčioms į nepalankias patyčioms nuostatas.

1–4 klasių mokiniai kūrė darbus tema: „DRAUGYSTĖS KARUSELĖ“. 5–7 klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „DRAUGYSTĖS DĖLIONĖ“. 8–10 klasių mokiniai kūrė stendą „DRAUGIŠKA MOKYKLA”.

Visos klasės klasės valandėlių  ir laisvu nuo pamokų metu stebėjo filmą „Gerumo stebuklas“ ir jį aptarė.

5–8 klasių mokiniai atliko virtualų testą „ĮVEIK PATYČIAS“, kurį inicijavo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalios Grybauskaitė, bendradarbiaudama su „Vaikų linija“. Testas padėjo atpažinti netinkamą elgesį ir pasitikrinti, ar teisingai reaguojama į patiriamas ar stebimas patyčias.

7 klasės mokiniai dalyvavo protmūšyje „PATYČIOMS–NE“.