Keramikos užsiėmimai tęsiasi

Vykdydami visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis-3“, lapkričio 20 dieną Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai tęsė darbą Dalios Svilienės keramikos studijoje. Per antrąjį užsiėmimą mokiniai dekoravo savo nulipdytus darbus angobu. Čia vaikai pasitelkė savo fantaziją ir darbai įgavo įvairius išskirtinius raštus ir spalvas. Šios dienos darbas priminė piešimą guašu ar akvarele. Antrą kartą išdegti glazūruoti darbai tapo atsparūs drėgmei, įgavo gražų spindesį.

Pasak keramikės Dalios Svilienės, molis – tai ne purvas, tai be galo nuostabi medžiaga, padedanti pakilti virš kasdienybės, pagauti svajonę ir ją paversti tikru atsitikimu…

Labai gera ir malonu buvo mokytis su šaunia keramikos mokytoja Dalia. Šiuose užsiėmimuose kiekvienas galėjo tapti keramiku ir patirti kūrybos džiaugsmą.

Projekto ,,Sveikas jaunimas – sveika ateitis-3“ koordinatorė Greta Jankuvienė