Akcija „Rudens kraitelė 2017“

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos mažieji ugdytiniai dalyvavo ekologinėje-edukacinėje akcijoje „Rudens  kraitelė 2017“,  kuri vyko Panevėžio gamtos mokykloje.

Rugsėjo 20 dieną  „Kiškučių“ ir „Drugelių“ vaikučiai su didžiule rudens gėrybių kraitele aplankė gamtos mokyklos gyvūnėlius. Maloniai mus pasitiko metodininkė Valda Briedienė,  padėkojo už  rudens gėrybes gyvūnėliams, įteikė padėkos raštą ir atminimo dovanėles.  Pakvietė vaikus pažaisti linksmą žaidimą su karučiais. Darbuotoja Rima supažindino su gamtos mokyklos gyventojais.  Vaikai turiningai praleido laiką, patyrė daug džiugių emocijų išvykos metu.

Auklėtojos Irma Arnašienė,

Roma Gurevičienė