Susitikimas su savanorėmis

DSCF5913

Vasario 6 d. Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus pradinukai skubėjo į Tiltagalių biblioteką susitikti su Panevėžio rajono viešosios bibliotekos savanorėmis: lietuve Paula ir Nadja Huber iš Vokietijos. Merginos pasakojo apie save lietuvių, anglų ir prancūzų kalbomis, todėl mokiniai turėjo galimybę pabendrauti anglų kalba.

Mokiniai klausėsi ir patys aktyviai dalyvavo merginų sekamoje pasakoje, atsakinėjo į viktorinos apie Lietuvą klausimus, patys galvojo klausimus draugams. Už teisingus atsakymus laukė malonios merginų parengtos staigmenos.

Dėkojame Tiltagalių bibliotekininkei Rasai Balčytienei už suorganizuotą susitikimą, o savanorėms už nuoširdų ir šiltą bendravimą.

Diana Skukauskienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui