Madų šou

14715074_910191965792271_4489210213522786933_oSpalio 14 dieną Tiltagalių kultūros centre vyko jau šeštasis labai daug dėmesio susilaukęs renginys – alternatyvios mados festivalis  „Pašėlęs ruduo“ . Nuotaikingame, rudens spalvomis nuspalvintame renginyje buvo pristatomos mados iš augalų.

Kompozicijas kūrė 23 dizaineriai, o jas išmoningai pristatė 43 modeliai iš Panevėžio ir Kupiškio rajonų bei Panevėžio miesto.  Akį glostė įmantrūs kostiumai, kuriuose derėjo spalvos, netradicinės medžiagos, formos.

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos mokinė Viktorija Pauliukaitė pristatė kompoziciją „Rudens simfonija“. Drabužį iš augalų sukūrė technologijų mokytoja Sandra Pribušauskienė, choreografiją pasirodymui – šokio mokytoja Vilma Aleknavičiūtė.

Renginyje dirbusi komisija įvertino visus kompozicijų kūrėjus. Modeliai ir dizaineriai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais.

Publika savo susižavėjimą renginiu išreiškė audringais plojimais, šypsenomis, – jie dėkojo kolekcijų kūrėjams, modeliams, organizatoriams už netradicinį šou.

Sandra Pribušauskienė, technologijų mokytoja

20161014_175641