Žemės mėnesį paminint…

P1060596Balandžio 25 dieną Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai, kaip ir kiekvienais metais, dalyvavo aplinkos švarinimo akcijoje ,,Darom – 2014“. Karsakiškio girininijos darbuotojų padedami, mokyklos bendruomenė rinko šiukšles pamiškėse, miško aikštelėse.

Pabaigus tvarkyti miško aikšteles bei pamiškes, mokytojų komanda, paminint Žemės mėnesį, suorganizavo gamtines varžybas, kurios vyko Žaliojoje girioje. Tarpusavyje varžėsi mišrios 5–10 klasių komandos. Mokiniai turėjo aplankyti 11 ,,stotelių“, kuriose turėjo įveikti įvairias užduotis. Tai buvo ,,pelkės“ perėjimas, augalų atpažinimas, šokinėjimas maišuose, medžio kaladžių mėtymas ir kitos. Viena iš įdomesnių rungčių buvo porinis ėjimas slidėmis. Paskutinioji rungtis buvo virvutės nudeginimas virš sukurto lauželio.

Po renginio buvo apdovanoti prizinių vietų nugalėtojai. Girininkijos darbuotojai mokinius apdovanojo simbolinėmis dovanėlėmis. Buvo sukurtas laužas, kepamos dešrelės, kuriomis vaišino girininkijos darbuotojai.

Renginio metu mokiniai pagilino gamtines, matematikos žinias, išbandė jėgas vikrumo rungtyse.

Biologijos vyresnioji mokytoja Greta Jankuvienė

P1060541 P1060539 P1060531 P1060521