Žemės diena

Pasaulinę Žemės dieną nutarėme paminėti kurdami plakatą „Laiškas Žemei“. Daugelis vaikų buvo labai originalūs. Vieni rašė apie ekologiją, gėlo vandens svarbą, klimato atšilimą.  Kiti ieškojo įdomių faktų apie Žemės susidarymą, išteklius. Dar kiti mokiniai, atsiprašė Žemės už tai,  kad ją teršia įvairiais plovikliais, skalbikliais ir prausikliais. Daugelis mokinių uždavinėjo Žemei klausimus apie juos dominančius dalykus. Aptarę plakatus visi rinkomės prie rūšiavimo konteinerių ir prisiminėme rūšiavimo svarbą.

Dalyvavę projekte vaikai buvo apdovanoti padėkos raštais, saldainiais, medaliais. O pačio nuoširdžiausio laiško autorė, antros klasės mokinė Viltė Stasiūnaitė, gavo knygelę.

Manau, vaikams reikia tokių projektų. Jie lavina vaikų kūrybingumą, bendravimo, pažinimo kompetencijas.

Viliuosi, kad ateityje daugiau vaikų įsitrauks į projektinę veiklą.

Pradinių klasių mokytoja Lolita Skumbinienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.