„Žaidimų laukas“

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus „Drugelių“, „Boružiukų“ ir „Kiškučių“ grupių ugdytiniai ir pedagogės dalyvavo respublikiniame kūrybiniame-meniniame projekte „Žaidimų laukas“.  Šis projektas paskatino pradžiuginti vaikus įvairiomis prasmingomis veiklomis lauke, įprastoje žaidimų aikštelėje. Projekto dalyviai kepė iš smėlio keksiukus ir kiekvienas  išradingai papuošė gamtine medžiaga, žaidė spalvomis piešdami rudenį „ant tvoros“, gamino suvenyrus, keliavo akmenukų takeliu, akmenukus pavertė spalvingomis boružėlėmis, piešė rudenines puokštes, vėrė  spalvingus vėrinukus iš rudens gėrybių. Veiklos leido  vaikams patirti kūrimo džiaugsmą, atsiskleisti kiekvieno individualiems kūrybiniams gebėjimams. Projektinės veiklos akimirkos ir kūrybiniai darbai buvo patalpinti Projekto sklaidai sukurtoje Facebook grupėje Žaidimų laukas.

Dalijamės veiklų akimirkomis.

Mokytoja Roma Gurevičienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.