„Žaidimai moko“

Jau antrus metus Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos „Drugelių“ grupės ugdytiniai dalyvauja respublikiniame ikimokyklinių ugdymo  įstaigų prevenciniame projekte „Žaidimai moko“, kurį rengia Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba. Projekto tikslas – žaidimų pagalba lavinti vaikų erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti  smulkiuosius riešo, rankos pirštų judesius. Veiklos organizuojamos pagal projekto iniciatorės ir koordinatorės – specialiosios pedagogės metodininkės Gilijos  Gajauskienės parengtą programą, atsižvelgiant į ugdytinių gebėjimus ir poreikius. Pagrindinė veiklos forma – žaidimai, kurių metu vaikai patiria ne tik džiugių emocijų, bet atlikdami įvairias užduotis lavina regimąjį, erdvės ir laiko suvokimą, smulkiąją motoriką. Visa tai padės išvengti sunkumų ruošiantis mokyklai.

Roma Gurevičienė,

priešmokyklinio ugdymo pedagogė