Vaikų vasaros užimtumo ir poilsio projektas ,,Kartu – smagu-2!” Trečioji diena

Vykdydami Vaikų vasaros užimtumo ir poilsio projektą ,,Kartu – smagu!“, birželio 27 dieną mokiniai vyko į Molėtus ir Anykščius. Mokiniai lankėsi Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje, kur dalyvavo edukacinėje programoje ,,Ryšiai su kosminiu pasauliu“. Po to vaikai turėjo galimybę pakilti į apžvalgos aikštelę 30 metrų aukštyje, iš kur atsiveria įspūdingas vaizdas: matomi 6 ežerai, Labanoro girios panorama, kalendorinis akmenų ratas.

Po pietų vaikai aktyviai leido laisvalaikį Anykščių šilelio apylinkėse ant Šventosios upės kranto. Dainuvos nuotykių slėnyje mokiniai, keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikė lengvas ir sudėtingas trasas, patirdami neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių.

Projekto koordinatorė Greta Jankuvienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.