Vaikų vasaros užimtumo ir poilsio projektas ,,Kartu – smagu-2!” Ketvirtoji diena

Vykdydami Vaikų vasaros užimtumo ir poilsio projektą ,,Kartu – smagu!“, paskutiniąją stovyklos dieną mokiniai vyko į Vilnių, kur lankėsi Lietuvos banko Pinigų muziejuje ir dalyvavo pažintinėje ekskursijoje. Jos metu vaikai buvo supažindinti su pinigų istorija nuo tada, kai jie buvo prekės iki šiuolaikinių mokėjimo priemonių. Be to, jie pamatė unikalių eksponatų: piramidę iš centų, įrašytą į Gineso rekordų knygą, 100 trilijonų dolerių banknotą ir dar daug ko įdomaus. Vaikai ir patys dalyvavo procese – nusikalė savo pinigėlius, pasisvėrė ir sužinojo, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš tikro aukso. O ekskursijos pabaigoje išsprendę testą gavo banknotą su savo atvaizdu.

Kitą dienos pusę vaikai praleido Vichy vandens parke, kur susipažinę su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis bei pagrindiniais gelbėjimo, gelbėjimosi būdais, mėgavosi vandens pramogomis.

Viena keliaujant praleista savaitė – tai minimalus laikas pažinti vaizdingą Lietuvos kraštą, praplėsti akiratį,  ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo jausmą. Aktyviai leidžiant laiką gamtoje, buvo ugdomi mokinių fizinio aktyvumo, sveikos gyvensenos įpročiai. Tačiau savaitės užteko, kad suvokti, kad ir be telefono ar kompiuterio galima įdomiai bei turiningai leisti laisvalaikį kartu su draugais.

Smagiai ir turiningai praleidę visas stovyklos dienas, vieni kitiems padėkojome už dalyvavimą, puikiai praleistas atostogų akimirkas ir palinkėjome geros vasaros.

Projekto koordinatorė Greta Jankuvienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.