Tyrėjų diena

Rugsėjo 27 dieną Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla prisijungė prie tarptautinės akcijos „Tyrėjų naktis“. Fizikos mokytojos Linos iniciatyva gamtos mokslų ir matematikos mokytojos Alma ir Greta visus 5–10 klasių mokinius pakvietė į mokslinių atradimų ir tyrimų pasaulį, kad atradimų ir pažinimo džiaugsmas taptų prieinamas kiekvienam mokiniui. Netradicinę veiklą pradėjome mokslinio filmo „Žemė iš kosmoso“ stebėjimu, aptarimu ir diskusija. Pasiskirstę į 3 komandas mokiniai tyrinėjo raidžių ir skaičių  labirintus, sprendė galvosūkius. Chemijos kabinete atliko vandens kokybės tyrimus. Po to ruošė pristatymus apie Lietuvos mokslininkus ir išradimus. Mokslinių atradimų ir tyrimų dieną vainikavo Protmūšis. Nugalėjo draugystė, mokytojų ir mokinių entuziazmas, pažinimo džiaugsmas.

Mokytojos Nijolė ir Lina

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.