Trumpi žaidimai

Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos ,,Boružiukų“ grupės vaikai kartu su auklėtojomis Lina Jarackiene ir Lora Stasiuniene dalyvavo ilgalaikio prevencinio projekto ,,Žaidimai moko“ naujoje veikloje , kuri buvo skirta trumpiems žaidimams.  Paskutinę sausio savaitę žaidėme įvairius trumpus žaidimus. Popietės metu vaikai mokėsi ritmo ir jį bandė užrašyti patys. Taškavo ir stebėjo, kaip keičiasi spalvos sušlapus servetėlei. Žaidėme vaizduotės žaidimus ir ,,žvejojom“ obuolio skilteles. O suvenyrą ,,zebriukas“ nutarėm pasigamint spalvotą. Vaikai druską spalvino su spalvotomis kreidelėmis.

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.