Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną mokykloje buvo paminėta tarptautinė Tolerancijos diena. Šių metų tolerancijos dienos   pilietinė iniciatyva – „Tolerancijos ranka“. Mokinių pagamintų darbų esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.

7–8 klasių mokiniai dalyvavo Panevėžio r. PPT organizuotame tolerancijos dienos renginyje „Drauge“, kuris vyko Panevėžio dailės galerijoje. Mokiniams buvo organizuotas edukacinis užsiėmimas „Monotipija“. Po to mokiniai lankėsi Gabrielės  Petkevičaitės –Bitės viešojoje bibliotekoje ir kartu su bendraamžiais iš kitų mokyklų diskutavo, kas yra Tolerancija.

Tolerancijos dienos veiklos tęsis dar savaitę. Mokiniai dalyvaus akcijose: ,,Draugystės ratu“ 1–4 klasių mokiniams, „Tiltai“ 5–7 klasių mokiniams, „Sau ir kitiems“ 8–10 klasių mokiniams.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Diana Skukauskienė