Technologijų konkursas

Sveikiname mūsų mokyklos 5 klasės mokinius Ają Ventytę ir Vainių Rekštį puikiai sudalyvavusius balandžio 18 d. Berčiūnų pagrindinėje mokykloje vykusiuose Panevėžio rajono 5–6 klasių mokinių technologijų konkursuose „Jaunasis meistrelis“ (konstrukcinių medžiagų grupė) ir „Kūrybos paukštė“ (tekstilės grupė).

Aja Ventytė laimėjo III – ąją vietą. O abu mokiniai pelnė garbingą III – ąją komandinę vietą. Mokinius konkursui paruošė technologijų vyresnioji mokytoja Sandra Pribušauskienė.

Konkurso „Kūrybos paukštė“ dalyvių tema buvo „Angelas”. Dalyviams reikėjo atlikti praktinį darbą: nusipiešti eskizą, pasidaryti brėžinį, parinkti medžiagas, iškirpti detales pagal brėžinį ir jas  sujungti su pagrindiniu audiniu bei apipavidalinti rankdarbių technikomis.

Palinkėkime Ajai ir Vainiui bei mokytojai Sandrai sėkmės būsimuose konkursuose ir pasigrožėkime jų darbais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Diana Skukauskienė