Technologijų konkursai

Balandžio 19 d. Berčiūnų pagrindinėje mokykloje vyko rajono 5–6 klasių mokinių technologijų konkursai „Jaunasis meistrelis“ (konstrukcinių medžiagų grupė) ir „Kūrybos paukštė“ (tekstilės grupė).

Konkurso „Kūrybos paukštė“ dalyvių tema buvo “Puodelis”. Dalyviams reikėjo atlikti praktinį darbą: nusipiešti eskizą, pasidaryti brėžinį, parinkti medžiagas, iškirpti detales pagal brėžinį, gaminio detales sujungti su pagrindiniu audiniu ir apipavidalinti rankdarbių technikomis.

„Kūrybos paukštė“ konkurse dalyvavo 6 klasės mokinės: Augustė Dambrauskaitė, Liveta Sarapaitė ir Ernesta Skaparaitė.

Sveikiname Livetą Sarapaitę užėmusią I – ąją vietą,  mokyklos komandą bendroje įskaitoje užėmusią antrąją vietą ir mokytoją Sandrą Pribušauskienę paruošusią mokines konkursui.

Diana Skukauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui