Tarptautinė vaikų knygos diena

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos 5–10 klasių mokiniai paminėjo balandžio 2-ąją – žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo dieną, kuri nuo 1967 m. pasaulyje minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Šių metų šventės šūkis „Knygos padeda neskubėti“. Džiugu, kad mokiniai atpažino šios knygos dienos plakato ir teksto autorių K. Kasparavičių. Mokytoja Nijolė išrinko geriausius skaitytojus 2019. Jais tapo Ernesta (8 kl.), Augustė (8 kl.), Liveta (8 kl.) ir Nojus (7 kl.) Geriausi skaitytojai visiems pristatė pasirinktu metodu šiais metais perskaitytą jiems įdomiausią knygą. Draugai klausė susižavėję, pranešėjams pateikė ne vieną klausimą… Skaitytojams prizus paruošė dešimtokės. Renginį vainikavo muzikos mokytojos Renatos pristatyta dainuojamoji poezija, kurią jausmingai padainavo visi mokiniai. Nuoširdžiai tikimės, kad tokie renginiai paskatins mokinius skaityti.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Mogilovienė