Tai bent šeimynėlė

Rytu ir diena.

Nes mūsų linksma

Ir laiminga šeima.

Gegužės 13 dieną Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriuje vyko netradicinio ugdymo diena „Tai bent šeimynėlė“.

Dar prieš savaitę mokytojos Lolita Skumbinienė ir Sigita Kamantavičienė pasirūpino, kad  visų mokinių tėveliai  būtų pakviesti paminėti Šeimos dienos.

Į šventę mokyklos stadione susirinko gausus būrys šeimos narių – mamų, tėčių, brolių ir seserų. Renginį pradėjo mokytoja Sigita. Skambant nuotaikingai melodijai, ji visiems pravedė mankštą. Po apšilimo mokytoja Lolita pakvietė į sporto varžybas. Mamos turėjo šokinėti per šokdynę bei sukti lanką. Kai kurios mamos visus nustebino  lankstumu, vikrumu, šoklumu. Tėčiams reikėjo mėtyti baudas, šokti pagal muziką bei  pūsti oro balionus, kol šie susprogs. Tėveliai, lydimi vaikų plojimų, palaikymo šūksnių, stengėsi iš visų jėgų. Kai sporto rungtys buvo įveiktos, mokytoja Sigita visus kvietė į ratelius, kurių buvo paruošusi visą galybę.

Vėliau šeimos nariai atsakinėjo į mokytojų parengtus įdomius klausimus. Daugiausiai prizų šioje rungtyje surinko Liudos Braždžiūnienės šeima. Po to sekė kūrybinės užduotys. Šeimoms reikėjo iš spalvoto popieriaus sudėlioti kuo ilgesnę kirmėlę, sukurti plakatą „Mano šeima“. Šiose rungtyse nugalėjo išradingiausi.

Pavargę, bet linksmi visi gėrė arbatą, klausėsi mokytojos Lolitos skaitomos pasakos apie šeimą. Nors pasaka ir buvo labai ilga, visi jos klausėsi labai susikaupę, ir buvo aišku, kad jiems šeima yra neįkainojamas dalykas.

Mokytojos už dalyvavimą netradicinio ugdymo dienoje „Tai bent šeimynėlė“ visus apdovanojo padėkos raštais.

Gera buvo stebėti šiltą tėvų ir vaikų bendravimą.

Lolita Skumbinienė, pradinių klasių mokytoja

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.