SVEIKINAME!

Mūsų mokyklos mokiniai nuolat dalyvauja Panevėžio rajono Pedagoginės psichologinės tarnybos organizuojamuose konkursuose ir dažnai laimi prizines vietas.

Dėkojame 1 ir 3 klasių mokiniams ir klasės vadovei Lolitai Skumbinienei, 4 klasės mokiniams ir klasės vadovei Nidai Stakienei, 8 klasės mokiniams ir klasės vadovei Almai Bukelytei bei 9 klasės mokiniams ir klasės vadovei Juditai Saltonienei  už dalyvavimą ir kūrybiškumą konkurse „Tu man rūpi“.

Sveikiname Norgailę Janikūnaitę, 4 klasė mokinę, konkurso  „Sveikatos akademija“ akcijoje „Sveikatos paukštė“ pelniusiai paskatinamąjį prizą.

Sveikiname Atėnę Raskazovaitę, 2 klasės mokinę, konkurso „Sveikatos akademija“ akcijoje „Draugystės taku“ užėmusią I vietą ir akcijoje  „Ekologiški produktai“, užėmusią  II vietą.

Sveikiname Eglę Lukoševičiūtę, 8 klasės mokinę, konkurso akcijoje „Tu man rūpi“ (iliustracijos) užėmusią I vietą.

Sveikiname Lianą Pirožkovą, 10 klasės mokinę,  konkurso „Sveikatos akademija“ akcijoje „Būk budrus“ užėmusią I vietą.

Direktorė