Sveikatingumo diena

Balandžio 20 dieną Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo netradicinėje veikloje – sveikatingumo dienoje.

Nuo pat ryto 5 – 10 klasių mokiniai įvairiomis technikomis ir spalvomis dekoravo medinius paukštelius kaip bundančio pavasario pranašus. Spalvingi ir originalūs vaikų dekoruoti paukšteliai papuoš mokyklos erdves.

Vėliau, pašildžius saulutei, mokiniai aktyviai dalyvavo jau tradicine tapusioje aplinkos tvarkymo akcijoje ,,Darom 2018“. Padedami Karsakiškio girininkijos miškininkų, vaikai kartu su mokytojais tvarkė miško aikšteles, pavėsines, pakeles.

Po turiningai praleistos dienos namo grįžome pilni teigiamų emocijų. Juk švari ir neužteršta gamta yra pats didžiausias žmonijos turtas. Nuo to, kaip mes ją saugosime, priklausys mūsų visų ateitis.

Biologijos mokytoja Greta Jankuvienė