Solidarumo bėgimas Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje

DSC00396Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos bendruomenė įsijungė į organizacijos „Gelbėkim vaikus“ inicijuojamą antrąjį Solidarumo bėgimą, kurio tikslas – ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą, padėti vargstantiems Lietuvos ir Zambijos vaikams.

Kiekvienas dalyvis iki bėgimo dienos ieškojo rėmėjų (tėvelių, senelių, kaimynų ir kt.), norinčių ir galinčių prisijungti prie akcijos.

Sutartą dieną mokyklos stadione vyko Solidarumo bėgimas. Džiaugiamės, kad į jį įsijungė ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir Karsakiškio seniūnijos seniūnė ir darbuotojai.

Susirinkusieji į akciją gavo bėgiko korteles, kuriose fiksavo rėmėjų vardus, nubėgtus solidarumo kilometrus ir rėmėjų paaukotus solidarumo eurus.

Surinkta suma –126 eurai – buvo pervesta į nurodytą akcijos sąskaitą.

Visi solidarumo bėgimo dalyviai gavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ padėkas. Dėkojame visiems, paaukojusiems eurų ir tuo padėjusiems mokyklai prisidėti prie kilnių tikslų įgyvendinimo.

Jolanta Grinkienė, direktorė