Šeimos šventė

„Sveiki, mamytės ir tėveliai,
Į mūsų mokyklą atskubėję,
Sveiki, močiutės ir seneliai,
Į savo anūkus pažiūrėt atbildėję.

Sveiki ir jūs, broliukai ir sesutės,
Į šventę atėję.
Šiandien tariam Jums visiems:

Sveiki, visi, susirinkę į Šeimos šventę“

Tokiais žodžiais gegužės 18 d. antros klasės mokinė Guoda  pasveikino į Tiltagalių skyrių  atskubėjusias mamytes, tėvelius, močiutes, broliukus, sesutes… Pradinukai pasikvietė brangiausius, artimiausius savo šeimos narius į netradicinę dieną, kuri buvo skirta visoms šeimoms.              Šventės pradžioje mokiniai, padedami muzikos mokytojos Renatos Karašienės  ir šokių mokytojos Vilmos Aleknavičiūtės, paruošė šventinį koncertą: dainavo, šoko, grojo dūdelėmis, deklamavo gražiausius eilėraščius. Mokiniai, atsidėkodami mylimiausiems šeimos nariams, dovanojo pačių rankomis padarytas gėles. Gražiausią meilę ir dėkingumą išreiškė vaikai. Smagu buvo stebėti linksmai besisukančius visus šeimos narius bendrame ratelyje, žaidžiant įvairius  žaidimus bei miklinant galveles, atsakant į suktus šventės vedėjos klausimus. Buvo akivaizdu, kad gera, linksma ir smagu, kai visa šeima kartu!

Pasisėmę gerų emocijų, su džiugia nuotaika, visi laimingi skirstėsi į namus.

Pradinių klasių mokytoja Nida Stakienė