Notice: add_custom_background yra nebenaudojama nuo 3.4.0 versijos! Geriau naudokite add_theme_support( 'custom-background', $args ). in /var/www/clients/client611/web805/web/wp-includes/functions.php on line 3885

Notice: add_custom_image_header yra nebenaudojama nuo 3.4.0 versijos! Geriau naudokite add_theme_support( 'custom-header', $args ). in /var/www/clients/client611/web805/web/wp-includes/functions.php on line 3885

Notice: register_sidebar was called incorrectly. Šoninės srities "Sidebar (Main)" argumentų masyvui nenustatytas id. Naudojamas numatytoji reikšmė "sidebar-1". Prašome pakeisti id to "sidebar-1", kad išliktų esamas šoninės srities turinys ir šis pranešimas nebūtų rodomas. Daugiau informacijose rasite WordPress klaidų šalinimo skiltyje. (Ši žinutė pridėta versijoje 4.2.0.) in /var/www/clients/client611/web805/web/wp-includes/functions.php on line 4193

Notice: register_sidebar was called incorrectly. Šoninės srities "Sidebar (Inner Page/Post)" argumentų masyvui nenustatytas id. Naudojamas numatytoji reikšmė "sidebar-2". Prašome pakeisti id to "sidebar-2", kad išliktų esamas šoninės srities turinys ir šis pranešimas nebūtų rodomas. Daugiau informacijose rasite WordPress klaidų šalinimo skiltyje. (Ši žinutė pridėta versijoje 4.2.0.) in /var/www/clients/client611/web805/web/wp-includes/functions.php on line 4193
Šauniausio moksleivio konkursas Tiltagaliuose - Karsakiškio mokykla

Šauniausio moksleivio konkursas Tiltagaliuose

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriuje kovo 11-oji paminėta netradiciškai – buvo renkamas šauniausias moksleivis.

Pradžioje mokytoja Lolita Skumbinienė priminė Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės istoriją.

Vėliau vyko „Šauniausio moksleivio rinkimai“. Juose aktyviai dalyvavo mokiniai bei priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai.

Konkursas prasidėjo dalyvių prisistatymu, kurio metu kiekvienas stengėsi parodyti tai, ką moka geriausiai, bei papasakoti kuo daugiau apie save. Po to dalyviai pristatė namų darbus. Vieni deklamavo savo kūrybos eiles, kiti dainavo, treti šoko. Ketvirtokas Paulius Lupeikis pademonstravo savo lankstumą ir išradingumą sulįsdamas į didelę krepšį. Pirmokė Gabrielė  Baronaitė visus sužavėjo padainuodama skambią dainelę. Itin drąsiai ir smagiai pasirodė priešmokyklinio ugdymo grupės mergaitės. Jos atliko mokytojos paruoštas užduotis, kurių metu parodė žinias, meninius sugebėjimus. Daugiausia sumanumo ir išradingumo prireikė įsijaučiant į reklamos agento rolę ir taip pristatyti reklamuojamą daiktą, kad žiūrovai panorėtų jį įsigyti. Vėliau konkursantams  reikėjo šokti pagal burtų keliu išsitrauktą muziką. Dalyvius šioje rungtyje aktyviai palaikė žiūrovai.

Visus pasirodymus stebėjo ir vertino komisija, kurioje dalyvavo mokytoja Sandra Pribušauskienė, buvusi mokyklos mokinė, o dabar studentė Jovita Sermontytė ir Tiltagalių kultūros centro direktorė Renata Kopūstienė. Komisijos nariams renginio pradžioje buvo uždėti akiniai, kad geriau matytų konkurso dalyvius.

Susumavus balus šauniausia moksleive tapo trečios klasės mokinė Greta Geniuotytė, šauniausiu moksleiviu – ketvirtos klasės mokinys Paulius Lupeikis. Visiems dalyviams buvo įteikti prizai.

Šį renginį organizavo ir vedė mokytoja Lolita Skumbinienė. Visi dalyviai ir žiūrovai liko sužavėti nuotaikingu renginiu, konkurso dalyvių išradingumu.

Tiltagalių kultūros centro direktorė Renata Kopūstienė

Jūs galite komentuoti, arba sekti komentarus.