Rytmetys „Maistas – vaistas“

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos ikimokyklinukai dalyvavo  rytmetyje „Maistas–vaistas“.

Rytas prasidėjo nuo mankštos, kurią vedė auklėtoja Milana. Buvo smagu mankštintis visiems kartu. Pasportavę  „Boružiukų“, „Kiškučių“ ir  „Drugelių“ grupių ugdytiniai ėjo plauti rankyčių bei gaminti maistą.

Patys mažiausi –„Boružiukai“, padedami auklėtojos Rasos,  plakė uogų ir vaisių kokteilius bei gamino vaisių sultis. Šiek tiek vyresni –„Kiškučiai“,  vadovaujami auklėtojos Irmos,  gamino daržovių mišrainę. Na o auklėtoja Roma su vyriausias vaikais „Drugeliais“ – ruošė vaisių salotas.

Smagu, kad į veiklas įsitraukė ir vaikų tėveliai.

Kai jau patiekalai buvo paruošti,  visi susėdo prie stalo ir vaišinosi vaikų pagamintu maistu.

Tokios veiklos skatina vaikų bendravimą ir bendradarbiavimą, ugdo sveikos gyvensenos įgūdžius.

Milana Kirdienė,

ikimokyklinio ugdymo pedagogė