Rugsėjo 1 – osios akimirkos

Šiemetinę rugsėjo 1–osios šventę lietutis perkėlė į mokyklos salę. Nuskambėjus Lietuvos himnui sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Jolanta Grinkienė. Ji pasidžiaugė, kad rugsėjį pasitiko dar didesnis vaikų būrys negu pernai. Įteikė padėkas mokiniams – konkursų nugalėtojams bei tėveliams, prisidėjusiems prie mokyklos aplinkos gražinimo.

Mokslo ir žinių dienos proga mokykloje apsilankė rajono švietimo skyriaus vedėjas  K. Rimkus. Dalyvavo Tiltagalių kaimo bendruomenės pirmininkas G. Skrebė, bendruomenės narys V. Žilys ir  Tiltagalių kultūros centro direktorė R. Kopūstienė. Svečiai įteikė moksleiviams Pirmoko pasus. Visiems palinkėjo sėkmingų, kūrybiškų ir turiningų naujų mokslo metų.

Šventės rytą vaikus pasveikino Klounas. Šis linksmai nusiteikęs personažas pasiūlė visiems pažaisti lietuvių liaudies žaidimų. Vaikams pasilinksminus atnešė didelį maišą balionų. Vaikai susidomėjo kas gi dabar vyks. Kai pradėjo pūsti balionus  jie kantriai laukė. Tuomet  Klounas lankstė įvairiausias figūras: gėlytes, gyvūnėlius, žaislus… Kiekvienam po vieną. Mažiausieji iki tol nesureikšminę šio įvykio skubiai prisistatė norėdami gauti ir sau po vieną išlankstytą figūrėlę. Džiaugėsi, žaidė, klykavo. Vaikams patiko.

Puiki nuotaika ir neišdildomi tos dienos įspūdžiai išliks vaikų širdyse.

Dėkojame Tiltagalių kaimo bendruomenei,  suteikusiai mūsų mokyklos vaikams tiek džiaugsmo.

Auklėtoja Jūratė

Margenienė