Rinkome vardus stumbriukams

Mūsų mokyklos mokiniai ir „Drugelių“grupės ugdytiniai rinko Krekenavos stumbyne gyvenantiems stumbriukams vardus. 2 ir 4 klasės mokiniai ne tik išrinko vardus, bet ir nupiešė stumbriukus. Piešinukais darbuotojai papuošė stumbryno patalpas. O ketvirtos klasės mokiniui Povilui  Šaparniui ypač pasisekė Jis išrinko stumbrytei vardą „Gimtinė“. Šis vardas labai patiko stumbryno darbuotojams ir jie nutarė pavadinti stumbrytę Gimtine. Todėl 2, 4 klasės mokiniai sausio pradžioje sulaukė daug svečių. Povilo pasveikinti atvyko patys „Omnitel“ rėmėjai, korespondentė bei urėdijos atstovai. Jie berniukui padovanojo firminę kuprinę, dėžutę saldainių ir krepšinio kamuolį, o visai klasei didelį tortą. Urėdijos darbuotojai Povilui įteikė sertifikatą, o visiems mokiniam firmines kepurėles. Vaikai buvo labai laimingi ir nustebę paroditu dėmesiu, o tortu ir saldainiais pasidalino su visa mokykla. Vaikai vieningai nusprendė ir toliau dalyvauti įvairiose akcijose, konkursuose.

Pradinių klasių mokytoja Lolita Skumbinienė